Єгипет: Mostakbal Misr з грудня 2024 р. поставила 1,1 млн тонн пшениці в GASC
Державна агенція Mostakbal Misr з грудня 2024 р. поставила 1,1 млн тонн пшениці в GASC, більша частина якої надійшла від російських приватних продавців, а решта була закуплена у єгипетських трейдерів та посередників. Щоправда, в GASC не повідомили, коли 1,1 млн тонн пшениці прибули до Єгипту.
Єгипет є одним із найбільших покупців пшениці у світі, і державні закупівлі уважно відстежуються ринком. Mostakbal Misr наприкінці 2024 року замінила GASC в якості закупника. Але відсутність відомих тендерів з того часу і невизначеність щодо приватних закупівель ускладнили оцінку потоків, особливо від ключових постачальників із Чорного моря.
За інформацією Bloomberg, Єгипет планує імпортувати 5-6 млн тонн пшениці для своєї програми субсидованого хліба в сезоні 2024/25, при цьому загальний імпорт пшениці, як очікується, досягне 12,5 млн тонн.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Ринок пшениці Чорноморського регіону входить у період нової конкуренції та ціновог...
Україна утримує лідерство з постачання соняшникової олії до ЄС
У Бангладеші посіви цукрової тростини скоротилися вдвічі за останні 10 років
Чорноморський регіон: Експортні стратегії під тиском світового ринку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом