“Врожаї не радують”: на півдні Харківщини почали збирати ранні зернові
“Розпочали збір ранніх зернових, зернобобових культур та озимого ріпаку”, — поінформувала пресслужба Лозівської міськради.
У громаді, яка починає збирати врожай традиційно однією з перших в області, загальна площа ранніх зернових та зернобобових культур становить 30 033,88 га. В основному це пшениця – нею засіяли 25 536,4 га. Також є озимий ріпак – 3063 га, горох – 2263,75 га, ярий ячмінь – 1689,33 га та інші культури.
“Сільгоспники розповідають, врожаї не радують через несприятливі погодні умови. Суттєво вплинули весняні заморозки, а пізніше – засуха”, – зазначили в пресслужбі Лозівської громади.
Наразі вже зібрали: 16 684 тонни пшениці з площі 4828,7 га (врожайність – 34,6 ц/га); 1373 тонни гороху з площі 1348,6 га (10,2 ц/га) та 600 тонн озимого ріпаку з площі 300 га (20,0 ц/га).
Читайте також
Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27: Black Sea & Danube
«НІБУЛОН» створив інфраструктуру для навантаження коастерів
Запаси пальмової олії в Малайзії зростають 6 місяць поспіль
Термінал на Закарпатті почав обробляти внутрішні контейнерні перевезення зерна чер...
Грузинська культура пшениці отримала світове визнання від ЮНЕСКО
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом