Волинські аграрії почали сіяти озимий ріпак та завершили збір ранніх польових культур
Сільгоспвиробники Волині розпочали посівну кампанію під врожай 2025 року та завершили збір ранніх польових культур.
Про це 15 серпня повідомили голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Нині озимим ріпаком в області засіяли майже 5 тисяч гектарів поля. Всього планують засіяти 50 тисяч гектарів, що на 10 тисяч гектарів більше ніж минулого року. Невдовзі розпочнеться посів решти озимих культур: пшениці, ячменю, жита.
В області завершився збір ранніх польових культур. А саме обмолотили:
- 628 тис. тонн пшениці при урожайності 48 ц/га;
- 135 тис. тонн ріпаку при урожайності 33 ц/га;
- 123 тис. тонн ячменю при урожайності 44 ц/га;
- 10 тис. тонн гороху при урожайності 30 ц/га.
З вересня господарники розпочнуть збирати соняшник, сою, гречку, цукрові буряки та кукурудзу.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом