Волинь-Зерно-Продукт збудував новий борошномельний комплекс
Підприємство «Волинь-Зерно-Продукт» (входить до групи компаній ТМ «Вілія») збудувало у Волинській області новий борошномельний компекс. Про це повідомив народний депутат Олександр Гайду.
«Відвідали разом із колегою Валерієм Стернійчуком аграрне підприємство ВІЛІЯ на Волині. Тут починали діяльність з вирощування зернових, а під час війни не тільки продовжили роботу, а й збудували новий борошномельний комплекс. Власник підприємства Євген Дудка зізнається: важливо не тільки зберегти людям роботу, а й пристосовуватись до нових реалій», — написав Гайду.
Потужність млина становить 120 т переробки зерна на добу.
За словами Гайду, таких млинів працювало в Україні всього два, це буде третій. Один в Харкові постраждав, другий продовжує роботу. Ці млини мають сучасне швейцарське обладнання з унікальною системою контролю якості.
Виробництво борошна на новому підприємстві планують розпочати вже у липні.
Читайте також
Порти Туреччини – тепер у LineUp звітах УкрАгроКонсалт!
Як турецька квота перерозподіляє ринок кукурудзи
Ціни на соняшник в Україні виросли на тлі обмеженої пропозиції та зміцнення курсу ...
Світовий експорт продукції АПК у 2025 р. знизився на 15%, виторг — на 24%
Виробництво сої у Бразилії у сезоні 2025/26 зросте на 3,7%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом