Внаслідок заморозків на Донеччині загинула частина посівів сільгоспкультур
На Донеччині фіксують загибель частини посівів сільськогосподарських культур внаслідок заморозків. Про це повідомили в Донецькій ОВА.
«Крім негараздів воєнного часу, аграріїв області спіткала біда — заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі, призвели до загибелі та пошкодження озимих та ярих зернових культур, технічних культур, овочевих культур та плодово-ягідних насаджень», — йдеться у повідомленні.
Тож, на робочій нараді були розглянуті варіанти допомоги аграріям в цій скрутній ситуації коштом держави, налагодження взаємодії з Мінагрополітики, представниками ДСНС України, військовими адміністраціями та аграріями.
Заступник очільника області Ігор Бойко акцентував на необхідності скоординованих дій всіх причетних осіб до визначення обсягів втрат аграріїв та площ пересіву сільгоспкультур, проведення невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
До слова, на Донеччині станом на 9 травня зерновими та зернобобовими було засіяно 57 тис. га (87% до прогнозу). Також аграрії регіону посіяли 57 тис. га соняшника (50% прогнозованих площ).
Читайте також
Rabobank прогнозує коригування світового виробництва свинини у 2026 році
Встановлено мінімальні експортні ціни агропродукції на березень
Алжир закупив 200 тис. т пшениці
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Геополітична напруга на Близькому Сході формує нові витрати для українського агрос...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом