Vitagro інвестує у завод з виробництва добрив та ЗЗР ще 2 млн дол.
В 2025-2026 роках група компаній VITAGRO інвестує додаткових 2 мільйони доларів у свої активи з виробництва засобів захисту рослин, мікродобрив та насіння – компанію Vitagro Partner.
Про це повідомляє пресслужба групи компаній.
Як розповів директор з розвитку та інвестицій групи Сергій Савчук на панельній дискусії, що була присвячена інвестиціям на конференції «Ведення агробізнесу в Україні», Vitagro Partner планує інвестувати передусім у розширення лінійки нових продуктів, зокрема сфокусується на біопрепаратах.
«Ми розуміємо, що Україна зараз активно рухається до інтеграції з Європейським Союзом, і очікуємо, що наше законодавство найближчими роками буде гармонізоване з європейським. Це вимагатиме від наших аграріїв переходу на більш екологічні продукти. І тут наша експертиза точно знайде свого споживача», – підтвердив директор Vitagro Partner Олександр Холод.
У 2024 році інвестиції в покращення технологічних процесів виробництва ЗЗР дозволили підвищити продуктивність 2-х виробничих ліній на 30% що дасть змогу випускати до 7,5млн. л. продукції на рік. Крім того вдосконалення підвищило продуктивність лінії з виробництва рідких комплексних добрив на 40% що дозволить випускати до 3,5 млн. л. РКД на рік. У майбутньому кількість ліній збільшать до 4-х. Також компанія має потужності з виробництва насіння в об’ємі 25 тисяч тон на рік.
У Vitagro нагадали, що будівництво заводу з виробництва ЗЗР та мікродобрив стартувало у 2021 році, а запустився він у вересні 2023-го, вже під час повномасштабного вторгнення.
Довідково:
Vitagro Partner – компанія, що консолідує активи групи VITAGRO з виробництва засобів захисту рослин, мікродобрив та насіннєвого матеріалу. У 2023 році компанія ввела в експлуатацію сучасний завод у Хмельницькій області, витративши на будівництво близько 8 мільйонів доларів. У найближчі 2 роки група має намір інвестувати в нього ще біля 2 мільйонів доларів.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.EUROPE: встигніть приєднатись за раннім тарифом до 31.12!
Рада ухвалила законопроєкт про держрегулювання обігу ЗЗР
У Німеччині вироблятимуть папір із цукрових буряків
Міжнародний банк інвестував в переробні потужності Кернела
Марокко продовжить субсидувати імпорт борошномельної пшениці до квітня 2025 р.
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом