Виробництво кормів у Китаї зростає, а споживання соєвого шроту знижується
Згідно з останнім оглядом China Agriculture Update від Sitonia Consulting, у травні обсяг виробництва кормів у Китаї досяг 27,7 млн тонн, що на 0,6% більше, ніж у квітні, і на 6,9% вище, ніж у травні минулого року.
Частка кукурудзи в кормах зросла до 39,4%, що на 3,1 процентних пункти більше, ніж минулого року, хоча частка пшениці в кормах залишається високою через здешевлення післязбиральних запасів та підвищення цін на кукурудзу.
Частка соєвого шроту знизилася до 12,1%, що близько до нижньої межі звичайного діапазону. Це пов’язано змінами складу кормів, що продовжуються.
Прийнятий у квітні 2023 року Міністерством сільського господарства КНР «Трирічний план зниження та заміщення соєвого шроту в кормах» стимулює великих виробників свинини скорочувати використання соєвого шроту за рахунок впровадження альтернативних джерел білка та амінокислот.
Однак дрібні фермери стикаються з труднощами у переході на нові формули кормів через бар’єри в ланцюжку поставок та нестачу технічних ресурсів.
Ця тенденція відображає широкі зусилля Китаю щодо скорочення імпорту сої та підвищення ефективності кормовиробництва.
Читайте також
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
Блокада портів може пришвидшити розвиток агропереробки в Україні
Аргентина може стати головним бенефіціаром проблем з експортом зерна з Чорного мор...
У Раді пропонують обнулити експортні мита на сою, ріпак і соняшник: зареєстровано ...
Індійський ШІ вже контролює шкідників на 73 сільгоспкультурах
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом