Вінницькі аграрії завершили посівну

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у Вінницькій ОВА.
«Станом на 24 травня аграрії області завершили посівну кампанію. По всіх категоріях господарств області під ярими культурами загалом засіяно 1134 тис. га», – повідомили в ОВА,
Овочі і картоплю на Вінниччині цьогоріч посадили на 131 тис. га, а ще 65 тис. га займають ярі кормові культури.
Зауважується, що більшість посівів озимих зернових культур – пшениці, тритікале, ячменю та жита (загальна площа – 327 тис. га) увійшли в фазу колосіння, а озимий ріпак ( 109 тис. га) – в фазу цвітіння та утворення стручків.
На полях проводиться догляд за посівами озимих та ярих культур.
Як повідомлялось, на Вінниччині під урожай 2024 року в структурі посівних площ збільшено посіви технічних культур на 37 тис. га, зокрема соняшнику, сої та цукрових буряків. Натомість, зменшено площі під зерновими та зернобобовими культурами на 38 тис. га. Зокрема, під кукурудзою на зерно – на 30 тис. га.
Читайте також
Контрагент намагається уникнути виконання контракту. Що робити? – Дізнайтесь на се...
Австралія прогнозує четвертий за величиною врожай пшениці за всю історію
Жнива 2025 року на Житомирщині дали гарний результат
Папуа Нова Гвінея відродить індустрію вирощування олійної пальми
Держстат зафіксував дефляцію другий місяць поспіль
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом