Весняна посівна завершена в «Агрейн»

Джерело:  AgroTimes
сев

Господарства Групи компаній «Агрейн» завершили весняну посівну кампанію ярих культур під урожай 2026 року. Зокрема, соняшником засіяно понад 9 тис. га, а кукурудзою – понад 25 тис. га. Загалом ярий клин у компанії цього сезону розширили на 28,2% порівняно з минулим роком.

Про це повідомили в компанії.

«Цьогорічна посівна проходила в умовах короткої весни та нестабільної погоди: після тривалого похолодання регіони накрили рясні дощі. Подекуди доводилося тимчасово призупиняти посівну кампанію, очікуючи на більш сприятливі температурні умови. Водночас усі роботи вдалося завершити оперативно та з дотриманням технологічних вимог. Наразі ми зосереджені на моніторингу стану посівів, контролі розвитку рослин і проведенні комплексу необхідних агротехнологічних заходів для забезпечення високого потенціалу врожаю», – зазначив головний агроном Тарас Корнієнко.

Для проведення сівби в господарствах компанії використовували сучасні високопродуктивні посівні комплекси, що забезпечують точність висіву, рівномірну глибину загортання насіння та ефективне збереження ґрунтової вологи.

У компанії наголошують, що своєчасне завершення посівної кампанії та дотримання агротехнологій створюють основу для формування стабільного врожаю навіть в умовах складної весняної погоди.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

Secret Link