Весняна посівна на Вінниччині виконана на 18% до плану

Сільськогосподарські підприємства Вінниччини засіяли ярих зернових та зернобобових культур на площі понад 72 тис. га, що становить 18% від запланованих площ.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Агропромисловий сектор області забезпечений необхідною технікою для виконання весняно-польових робіт у встановлені терміни та ефективного догляду за посівами в процесі їх вегетації. Завершено посів ярої пшениці, ячменю, гороху та вівса.
Загалом рання група зернових та зернобобових культур була посіяна на площі понад 70 тис. га. Щодо технічних культур, посіви цукрових буряків та соняшнику тривають. Цукрові буряки засіяні на 24%, а соняшник – на 1,4% від прогнозованих площ.
Для успішного проведення весняної посівної компанії господарства області повністю забезпечені насінням, мінеральними добривами та паливо-мастильними матеріалами.
Нагадаємо, станом на 4 квітня 2025 року аграрії всіх областей України засіяли 926 тис. га ярих зернових та зернобобових культур. Також аграрії розпочали сівбу соняшнику.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Відверто про сезон 2024/25 та очікування на 2025/26
На Буковині розпочалися жнива ранніх зернових культур
В ЄС вступили в силу підвищенні мита на імпорт сільгосппродукції та добрив із рф т...
Ріпак цього року – найдорожча у вирощуванні культура – фермер
МВФ затвердив новий транш для України на $500 мільйонів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом