Великий врожай сої спричинив зниження цін і аграрії повернуться до кукурудзи в 2025 році — Висоцький
Великий врожай сої спричинив зниження цін і аграрії повернуться до кукурудзи в 2025 році. Про це заявив Reuters перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький.
«Ми бачимо, що ціни на кукурудзу тримаються високо, а соєві боби падають, тому що у нас перевиробництво сої. Кукурудза може додати 0,5 млн га в 2025 році, а соя може втратити 0,5 млн га», — сказав Висоцький.
Він додав, що у 2025 році посівні площі під соняшником стабільно залишаться на рівні до 5,5 млн га.
Також за його словами, врожай пшениці в Україні може зрости до 25 млн т наступного року завдяки більшій площі посіву. Посівна площа може досягти 5 млн га в 2025 році проти 4,6 млн га в 2024 році.
У 2024 році Україна зібрала 22 млн т пшениці проти середніх довоєнних врожаїв 25-28 млн т.
Висоцький зазначив, що наразі вже є сходи на більшій частині посівних площ, але врожай залежатиме від погоди взимку та навесні.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом