В Україні зріс попит на нефасовану курятину, – виробник

Через війну, зменшення доходів покупців, зріс попит на нефасовану курятину. А також з`явилися нові клієнти – військові адміністрації.
Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів Олександр Сович, директор з виробництва «Луцької аграрної компанії».
Він зауважив, що підприємство повернулося до сталих строків вирощування бройлерів – 40−44 дні.
«Щодо вподобань на ринку, з’явилася тенденція попиту на нефасовану продукцію (якщо говорити про пандемію Covid-19, тоді ситуація була протилежною — покупці обирали частіше фасовану), – поділився Олександр Сович. – Ми розуміємо, що люди ощадливо планують бюджет, обирають дешевші номенклатури. Однак важливою залишається довіра до виробника, яка була побудована ще до війни. І крім цього, на виробництві продукції позначилося те, що з’явилася нова категорія клієнтів — військові адміністрації. Відповідно, значні обсяги продукції виготовляємо під їхні запити».
Читайте також
Якість зерна та олійних у 2025/26 cезоні: від погодних ризиків до маржі
Темпи сівби озимого ріпаку відстають від минулорічних
Птахівнича галузь Пакистану постраждала від повеней та втрат урожаю
Зростання пропозиції змушує українських фермерів знижувати ціни на картоплю
Аграрії, які продаватимуть кукурудзу відразу з поля, можуть зловити кращу ціну
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом