В Україні вже намолотили 4 млн тонн зерна
Сільгоспвиробники України станом на 9 липня намолотили понад 4 млн т зернових та зернобобових культур.
Про це у телеефірі розповів т.в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, повідомляє пресслужба міністерства у Telegram.
«Зараз збирають озимий ячмінь, пшеницю та ріпак. У деяких областях почали збір гороху. Зараз можна сказати, що на сьогодні намолочено понад 4 млн т. Цифра збільшується щодня», — сказав він.
Висоцький зауважив, що жнива відбуваються досить активними темпами попри обстріли.
«За врожайністю озимого ячменю і пшениці маємо показник на 5-7% менший, ніж торік. Але це попередній результат», — сказав т.в.о. міністра, зазначивши, що зменшення урожайності на сході країни компенсують кращі показники у центральних та західних областях.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом