В Україні стрімко дешевшає картопля
В Україні спостерігається стрімке зниження цін на картоплю нового врожаю. Ця тенденція зумовлена кількома факторами Про це пишуть аналітики проекту EastFruit.
Головною причиною падіння цін стала спекотна та посушлива погода в основних регіонах вирощування картоплі. Ці погодні умови змусили українських фермерів прискорити збирання врожаю, що призвело до значного збільшення пропозиції на ринку.
Наразі фермери змушені продавати картоплю нового врожаю за ціною від 8 до 15 гривень за кілограм (0,19-0,36 доларів США). Це в середньому на 27% нижче, ніж ціни наприкінці минулого тижня.
Цікаво, що порівняно з аналогічним періодом минулого року, ціни на картоплю все ж залишаються вищими приблизно на 20%. Однак виробники не виключають можливості подальшого зниження цін, якщо темпи реалізації продукції не прискоряться найближчим часом.
Нагадаємо, станом на 11 липня українські виробники пропонували до продажу картоплю по 11-16 грн/кг, що в середньому на 26% дешевше, ніж на початку місяця.
Читайте також
Food, Fuel, Future: Як Україна масштабуватиме переробку?
Польща хоче будувати нові заводи з переробки ріпаку, хоча вже має надлишок потужно...
На Франківщині розпочали весняну посівну кампанію
Світові ціни на карбамід перевищили $700/т FOB на тлі обмеження постачань з Близьк...
Через пальне гектар буде дорожчим на 1300 гривень – експерт
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом