В Україні почали зростати ціни на білокачанну капусту

Джерело:  EastFruit
капуста

Зростання відпускних цін відновилося на ринку білокачанної капусти України цього тижня. Стрибок цін учасники ринку пов’язують із початком періоду міжсезоння.

Як зазначається, відпускні ціни на якісну білокачанну капусту цього тижня зросли до 22-27 грн/кг ($0,60-0,74/кг), що в середньому на 10% вище, ніж тижнем раніше.

Основною причиною цінового зростання в сегменті білокачанної капусти стало завершення сезону реалізації цієї продукції середніх сортів. Водночас до стрімкого подорожчання виробники не вдавалися, побоюючись, що подібні коригування можуть спровокувати погіршення темпів збуту білокачанної капусти.

«Водночас на сьогоднішній день білокачанна капуста в Україні вже коштує в середньому у 6 разів дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Проте, на думку виробників, сподіватися зниження цін на початку осені, швидше за все, не варто. Невеликий спад можливий тільки на початку жнив, потім ціна тільки підвищуватиметься.

Справа в тому, що сьогодні учасники ринку вже стурбовані видами на врожай капусти. Через спеку та посуху може значно зменшитися її валовий збір. Також варто зазначити, що площі під даною культурою цього сезону суттєво знизилися», — пояснюють експерти.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox