В Україні підтоплено понад 9 тис га сільгоспземель
За інформацією Гідрометцентру, наразі спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей. Про це повідомляє AgroTimes, пише agronews.ua.
Як повідомляють у ДСНС України, у Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 9,138 тис. га сільськогосподарських угідь.
У відомстві зазначають: на даний час гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни.
Разом з тим залишаються підтопленими 1 564 дворогосподарств (Чернігівська – 474, Кіровоградська – 323, Дніпропетровська – 269, Київська – 210, Черкаська – 181 та Полтавська – 107) та 330 будинків (Дніпропетровська – 170, Кіровоградська – 87, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2).
Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: Чернігівська – 29 та Київська – 1.
За добу підрозділами ДСНС: відкачано 2 тис. 995 м куб. води. (з початку робіт – 15 тис. 184), перевезено 228 осіб (з початку робіт – 1 799).
З початку робіт до ліквідації наслідків водопілля та для допомоги людям було залучено 542 рятувальники та 230 одиниць техніки. Гідрологічна ситуація перебуває на посиленому контролі ДСНС.
Читайте також
Морський фрахт стабільний, експорт зростає: як логістика формує ринкову динаміку з...
Україна підвищила мінімальні експортні ціни на ріпак
Тайвань закупив 65 тис. т фуражної кукурудзи
Соняшник зберігає звання найрентабельнішої культури для фермерів у 2025 році
Рекордні врожаї зерна та сої у Бразилії другий сезон поспіль
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом