В Україні цьогоріч посіють на 20% менше озимих через нестачу фінансування
Українські аграрії у 2023 році посіють на 20% менше озимих, ніж у 2022 році, через нестачу фінансування.
Про це заявив народний депутат та член комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук під час пресконференції у Медіацентрі Україна – Укрінформ.
“Аграрії менше сіють озимих через те, що не вистачає фінансових ресурсів. Ця цифра (площа посівів – авт.) буде на 20% менша, ніж минулого року”, – сказав він.
За його словами, для розв’язання цієї проблеми депутат звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозицією утворити спецфонд для викупу пшениці в українських аграріїв. Соломчук пояснив, що це дозволить виробникам залучити додаткові кошти для проведення посівної.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом