В кластері Бровари A.G.R Group збільшили земельний банк

До активної фази війни земельний банк кластеру «Бровари» A.G.R Group, президентом якого є Місак Хідірян, налічував 5 036 га. Цьогоріч вдалося набрати ще 23 га.
Про це розповів головний фахівець земельних відносин кластеру «Бровари» A.G.R Group Владислав Касяненко в матеріалі: «Як працювати з пайовиками, щоб вони не йшли до конкурентів. Лайфхаки від A.G.R Group» на Latifundist.com.
«Це новий масив у селі Підлісся. Земля продуктивна, бо раніше люди садили там городи. Досить довгий час вони не хотіли здавати її в оренду, бо більше були зацікавлені в продажі. Але і ціну хотіли занадто велику», — відзначив Владислав Касяненк.
Владислав Касяненко акцентував, що в кластері «Бровари» A.G.R Group не ганяється за об’ємами. Якщо компанія хоче в якомусь селі взяти землю, то звертається до економічної служби, яка прораховує, чи вигідним буде це капіталовкладення.
«Раніше ми набирали землі навіть на пісках. Зараз дивимося, щоб ґрунти підходили для вирощування тих культур, на яких ми спеціалізуємося: сої, кукурудзи, соняшника», — підсумував фахівець.
Головний фахівець земельних відносин кластеру «Бровари» A.G.R Group додав, що поки в країні триває війна, ринок землі повністю не відкритий і немає конкуренції — немає реальної ціни на землю.
Нагадаємо, аграріям розповіли, як підвищити родючість ґрунту в технології no-till.
Читайте також
Вікторія Голубятнікова, SGS – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
На експорт пішло понад 700 тис. тонн зерна
ОККО дозволили набути контроль над агрокомпанією з Львівщини
Уряд Молдови схвалив продаж порту Джурджулешти Румунії
Осіння посівна 2025 року ризикує стати «золотою» через заборону на імпорт селітри ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом