В Естонії виступили за введення кораблів НАТО в Чорне море для розблокування українських портів

Джерело:  ЦТС
НАТО

Екс-командувач Силами Оборони Естонії вважає, що мета блокади – створення ще однієї точки тиску на Україну.

Введення кораблів НАТО в акваторію Чорного моря для розблокування морських портів України та забезпечення безпечного торговельного судноплавства стало б ефективним кроком, оскільки росія не наважиться атакувати кораблі Північноатлантичного альянсу, заявив екс-командувач Силами Оборони Естонії, депутат Європейського парламенту, генерал-лейтенант Ріо.

Про це пише ЦТС з посиланням на Guildhall.

За цим словами, росія має зняти блокаду українських морських портів.

“Метою блокади є крах української економіки, створення ще однієї точки тиску, щоб змусити Україну вступити в переговори і змусити поступитися хоча б за деякими вимогами росії. Можливо, в Росії сподіваються, що якщо в інших регіонах світу буде досить великий дефіцит продовольства, то інші країни також почнуть тиснути на Україну, вимагаючи поступитися росією, – вважає політик.

Також Террас вважає, що введення кораблів НАТО та кораблів інших країн Європи в акваторію Чорного моря для розблокування українських портів та забезпечення судноплавства стало б потужним стримуючим фактором.

“Я не думаю, що росія наважиться атакувати суди НАТО, що супроводжують цивільні судна, адже це призведе до прямого зіткнення з НАТО, а Росія не в змозі мати справу з такою силою, як НАТО, адже вона вже має проблеми з Україною. На жаль я практично переконаний, що НАТО не пошле свої кораблі, побоюючись ескалації, але я впевнений, що росія не посміє атакувати кораблі НАТО”, – підсумував Ріго Террас.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox