В двох областях України будують нові елеватори
Відразу два елеватора з обладнаням вітчизняних виробників KMZ Industries та «ЛУБНИМАШ» будують в двох областях України.
Про це повідомляє Тg-канал Elevatorist.com.
В Чернігівській області триває монтаж силоса діаметром 32 м виробництва KMZ Industries на маршрутному елеваторі. Силос збільшить обсяги зберігання елеватора на 19 370 м3.
Цей третій силос такого обсягу на елеваторі. На підприємстві ще частково залишалися склади підлогового зберігання, але поступово їх заміняють метелавими ємностями.
В той же час на Київщині будують ще одни елеватор з обладнанням «ЛУБНИМАШ». Вже змонтований хопер з діаметром 7,3 метра та об’ємом 500 м³, і зараз активно будується ємність для основного зберігання діаметром 18,3 метра і об’ємом понад 4000 м³.
Ця ємність зможе вмістити 3000 тонн зернових культур. Транспортне обладнання елеватора має продуктивність 100 тонн на годину та протяжність 175 метрів загальною довжиною.
Читайте також
УкрАгроКонсалт консультує бізнес у проєктах власної енергогенерації
На Полтавщині стартували жнива ранніх зернових
Комітет Європарламенту виступив проти обмежень на біопаливо із соєвої олії
Козятинський елеватор Cygnet удвічі збільшує потужності зберігання
Прогноз великих запасів пшениці у США стримує зростання світових цін
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом