В акваторії порту Рені затримали іноземне судно, яке незаконно вивозило зерно через Крим

Джерело:  Latifundist.com

В акваторії порту Рені Одеської області затримали іноземне морське судно, яке незаконно вивозило агропродукцію через закриті морські порти окупованого Криму, повідомили в Офісі Генпрокурора.

«Під час проходу через акваторію порту Рені судно USKO MFU було затримано та на підставі ухвали суду на нього накладено арешт. У ході проведення на судні обшуку вилучено суднову документацію, систему AIS, комп’ютер, документацію, видану окупаційною адміністрацією Севастопольського морського торговельного порту», — йдеться у повідомленні.

Капітану судна, громадянину Азербайджану, повідомлено про підозру у порушенні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та передачі заарештованого судна в управління АРМА.

За даними СБУ, протягом 2023-2024 років судно неодноразово пришвартовувалось до морського порту Севастополя, щоб забрати награбовану агропродукцію.

Потім корабель транспортував вантаж до Близького Сходу для продажу на користь країни-агресора.

Для маскування злочину капітан періодично вимикав GPS-трекер судна та вносив недостовірні відомості до журналу маршрутів і стоянок плавзасобу.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!