USAID розширює Ініціативу стійкості сільського господарства в Україні
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про розширення Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (AGRI-Ukraine). Для цього залучено майже 1,75 млрд доларів додаткових інвестицій в аграрний сектор України.
Про це повідомила пресслужба USAID.
Додаткові інвестиції залучені через дев’ять нових партнерів із приватного сектору, міжнародних фінансових установ та інших донорів.
Серед нових партнерів – Astarta, Best Leasing, Crédit Agricole Bank, Міжнародна фінансова корпорація США з розвитку (DFC), Міжнародна фінансова корпорація (IFC), IMC, OTP Bank, Універсальна страхова компанія, а також Управління зброї Державного департаменту США.
Завдяки цим новим партнерствам в рамках ініціативи AGRI-Ukraine з липня 2022 року залучено більше 2,26 млрд доларів.
Таким чином на кожен 1 долар, інвестований США в AGRI-Ukraine, USAID залучив приблизно 6,45 доларів від інших донорів та інвесторів з приватного сектору.
USAID повідомляє, що з липня 2022 року AGRI-Ukraine допомогла понад 15 тис. українських фермерів (34% зареєстрованих фермерів країни) отримати насіння, добрива, засоби захисту рослин, зберігання та фінансування для виробництва врожаю.
В свою чергу, ця підтримка допомогла зберегти та створити понад 5,5 млн метричних тонн зерна, що принесло понад 1 млрд доларів доходу для української економіки.
Читайте також
Укрзалізниця підвищуватиме вантажні тарифи у два етапи
Падіння котирувань на пальмову олію посилює тиск на ціни соняшникової олії та насі...
Казахстан завершив жнива зернових культур
Українська компанія реалізувала один із найбільших проєктів із зберігання зерна на...
Австралія відновлює постачання ріпаку до Китаю після 5-ти річної перерви
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом