Уряд змінив порядок ведення земельного кадастру

Джерело:  AgroPortal.ua

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру».

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що документ розроблено з метою приведення Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. №1051 (далі — Порядок), у відповідність із положеннями законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов для відновлення та розвитку електронних комунікаційних мереж» (№2530-IX від 16 серпня 2022 р.), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів» (№2321-IX від 20 червня 2022 р.), «Про публічні електронні реєстри» (№1907-IX від 18 листопада 2021 р.).

Зміни стосуються:

  1. Впровадження механізму внесення змін у відомостях Державного земельного кадастру про угіддя земельних ділянок на угіддя самозалісненої ділянки. Так, відповідно до статті 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр» відомості про угіддя земельної ділянки вносяться до Державного земельного кадастру на підставі заяви власника земельної ділянки або за рішенням органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, який відповідно до статті 122 Земельного кодексу України приймає рішення про передачу земельних ділянок державної чи комунальної власності у власність, — щодо зміни угідь на угіддя самозалісненої ділянки.
  2. Інформаційної взаємодії базових реєстрів, зокрема застосування відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, з метою верифікації відомостей (даних) про особу та ідентифікації особи у інформаційно-комунікаційних системах центральних органів виконавчої влади.
  3. Приведення у відповідність до змін у законодавстві деяких положень зазначеного Порядку в частині використання термінології щодо електронних комунікацій.

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!