Урожай ріпаку в Індії у 2023 році може стати рекордним
Обсяги виробництва ріпаку в Індії можуть досягти рекордного високого рівня у 2023 році, оскільки фермери розширюють площі під олійною на тлі привабливої вартості культури. Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на думку учасників ринку.
Збільшення валового збору ріпаку дозволить зменшити залежність країни від імпорту олії, на закупівлю якої витрачають мільярди доларів. Індія «закриває» понад 70% попиту на рослинну олію за рахунок імпорту пальмової, соєвої та соняшникової олії з Малайзії, Індонезії, Бразилії, Аргентини, України та Росії.
Виконавчий директор національної асоціації виробників рослинних олій (Solvent Extractors’ Association of India, SEA) Б.В.Мехта вважає, що площі під ріпаком можуть збільшитися з 9,1 млн га до 9,4-9,5 млн га.
«Це явно говорить про те, що виробництво олійної зростатиме», – вважає експерт.
Сільгоспвиробники, опитані Reuters, прокоментували, що багато хто вже розширив площі під культурою.
Як стверджують у SEA, урожай ріпаку, ймовірно, досягне рекордних 12 млн тонн.
Читайте також
Україна 2026-2030: Світові імпульси та локальні зміни
Україна адаптується до дорогої посівної і формує нову модель агровиробництва
Таїланд просуває використання біодизелю категорії B20 за допомогою субсидій
В Україні новий врожай зерна пропонується без традиційної знижки до цін старого вр...
Світовий банк розробив дорожню карту модернізації вирощування пшениці в Пакистані
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом