Укрзалізниця змінила умови проведення аукціонів на зерновози
АТ «Укрзалізниця» частково переглянуло умови проведення аукціонів з використання зерновозів після засідання Координаційної ради з питань логістики при Міністерстві аграрної політики та продовольства 24 листопада.
Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов у Facebook.
За його словами, збільшено ліміт добового навантаження зерновозів товариства до 300 вагоновідправлень на добу.
Також збільшено горизонт надання зерновозів за результатами аукціонів — до 31 січня 2024 року.
«Введена нова умова для переможців аукціонів — проставлення електронних заявок (ЕЛЗ) на забезпечення зерновозами філії ЦТЛ упродовж семи діб після завершення торгів», — додав Ткачов.
На його думку, цей захід частково обмежить участь посередників в аукціонах і зменшить можливий спекулятивний розігрів ринку використання вагонів.
«АТ « Укрзалізниця» чекає пропозиції від учасників зернового ринку щодо укладення довгострокових договорів (6-12 місяців) на використання вагонів-зерновозів філії ЦТЛ, що нівелює сезонні коливання вартості використання вагонів», — наголосив представник товариства.
Читайте також
Ціни на українську пшеницю та кукурудзу майже зрівнялися на тлі різноспрямованого ...
Світовий профіцит цукру 2026/2027 зменшиться до 1,1 млн т
НІБУЛОН вирішив не змінювати ключову культуру в цьому році
Світові ринки пшениці починають відновлення на тлі зниження ведмежих факторів
Україна утримує 33% світового експорту соняшникової олії, попри агресивну експансі...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом