“Укрзалізниця” з початку року збільшила перевезення вантажів на 30%
“Укрзалізниця” за січень-травень 2024 року перевезла 75,4 млн тонн вантажів, що на 30% більше аналогічного періоду 2023 року. Експортні перевезення за звітний період зросли на 57% – до 38 млн тонн.
Про це йдеться в повідомленні компанії.
“За підсумками п’яти місяців маємо досить вагомі показники як у загальних обсягах перевезень, так і в стратегічному для країни експортному сполученні. Зокрема, у порівнянні з минулим роком на 39% наростили експорт зернових. Готові й надалі повністю забезпечувати економіку країни та потреби бізнесу в перевезеннях”, – сказав голова правління “Укрзалізниці” Євген Лященко.
Зокрема, за п’ять місяців 2024 року перевезено:
- у внутрішньому сполученні – 32,9 млн тонн, (+6,7%);
- на експорт – 38 млн тонн (+57%);
- на імпорт – 4,3 млн тонн (+68,5%).
Лідерами за обсягами перевезень у січні-травні стали:
- залізна і марганцева руда – 19,3 млн тонн;
- зернові вантажі – 18,8 млн тонн;
- кам’яне вугілля – 11,5 млн тонн;
Раніше повідомлялося що впродовж січня-квітня 2024 року “Укрзалізниця” на власних потужностях відремонтувала 7 088 вантажних вагонів.
Загалом у 2024 році “Укрзалізниця” планує відремонтувати 19 тис. вантажних вагонів.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом