Укрпошта розпочала продаж поштової марки з “тракторними військами”

Джерело:  LB.ua

28 липня до Дня Української Державності Укрпошта ввела в обіг четверту поштову марку воєнного стану “Доброго вечора, ми з України”. Тематику та ескіз марки традиційно обирали українці шляхом голосування в застосунку Дія та на сторінках в соцмережах Укрпошти. Про це повідомила пресслужба Укрпошти.

“На поштовій марці “Доброго вечора, ми з України!” відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу. Ця марка так само, як і її попередниці, показує незламність, безстрашність і винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється весь світ”, – йдеться у повідомленні.

Марка надрукована накладом 5 млн примірників, з яких 3 млн – з номіналом М (еквівалент 18 грн) для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – із номіналом W (еквівалент $1,5), призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції. Укрпошта також випустила тематичну листівку, конверт першого дня, художній конверт та мерч.

“Придбати марку та іншу філателістичну продукцію з “тракторними військами” можна 28 липня у всіх відділеннях поштового зв’язку, в тому числі і в селах, а також онлайн: у філателістичному магазині Укрпошти, маркетплейсах Kasta, Prom, Rozetka, а також на міжнародних майданчиках eBay та Amazon. Купуючи марку онлайн кожен можете зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ”, – інформують в Укрпошті.

Повідомляється, що будуть діяти певні обмеження на продаж. Один клієнт може купити на одне замовлення не більше двох маркових аркушів кожного номіналу (2+2), два конверти зі штампом “Перший день”, а також десять конвертів та десять листівок.

Ескіз поштової марки, конвертів, листівки та штемпелів спецпогашення виконала дизайнер-графік та викладач живопису Анастасія Бондарець. Для створення ескізу надихаючою для художниці стала сама фраза, а також вона була під великим враженням від героїзму аграріїв. Тому основою зображення став трактор, що тягне танк, який символізує незламність українців. В дизайні маркового аркушу номіналом «W» застосовано філателістичний прийом тетбеш (tête-bêche), коли один ряд марок розміщено в перевернутому вигляді. Це додає випуску художньої привабливості і колекційної цінності.

Укрпошта інформує, що тематику поштової марки було обрано завдяки народному голосуванню. В травні майже 834 тисячі українців з-поміж п’яти варіантів обрали саме цей. На конкурс було надіслано понад 1500 робіт.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!