“Укрферрі” запустила поромне сполучення Варна – Батумі
Із 14 січня “Укрферрі” запустила поромне сполучення Варна (Болгарія) – Батумі (Грузія).
Пором Vilnius, який може приймати на борт 50 універсальних залізничних вагонів і 50 великовантажних автомобілів ТIR одночасно, здійснив рейс з Варни до Батумі і назад. 21 січня судно під прапором Панами має знову вирушити до берегів Грузії. Планується, що воно буде виконувати щотижневі регулярні рейси.
Відомо також, що “Укрферрі” вже після початку повномасштабного вторгнення росії до України намагалася налагодити спільний сервіс з болгарським оператором Rо-Rо, що сполучає порт Бургас з Поті. І навіть здійснила рейс між Поті та Констанцою, але так і не втрималася на цьому маршруті.
Нагадаємо, що влітку цього року “Укрферрі” після довгої перерви планувала відновити поромне сполучення на маршруті Чорноморськ-Батумі. Проте очікуване відновлення так і не відбулося.
При чому вантажовідправники, до яких звернувся ЦТС, виявляли інтерес до відновлення цього маршруту. У той же час, експерти звертали увагу на те, що собівартість сервісу зростає порівняно з довоєнним періодом, зокрема, через збільшення ставок страхових премій.
Читайте також
Abbey Commodities DMCC – Генеральний Партнер BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026
Ринок ріпаку Чорноморсько-Дунайського регіону на переломі: погодні ризики, обмежен...
Залізничний експорт олії в Україні різко зріс у лютому
6,4 млн тонн зерна врожаю-2025 вже експортував Казахстан
Активний розвиток зрошення в Україні розпочнеться після завершення війни
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом