Український виробник добрив почав переобладнувати сівалки для внесення РКД

Джерело:  Latifundist.com
ЗЗР

Український виробник та імпортер мінеральних добрив Triksa планує поступовий перехід від прямої моделі продажів до дистриб’юторської, принаймні для частини продуктів. У межах цієї стратегії формується команда з 5–6 регіональних менеджерів, кожен із яких відповідатиме за свій напрям і працюватиме на розвиток локального попиту. Про це йдеться в матеріалі на Latifundist.com.

Ще один новий напрям — переобладнання сівалок для внесення РКД. Це дає змогу закривати повний цикл для клієнта — від постачання добрив до технічної інтеграції. Упродовж 2024 року Triksa вже переобладнала три сівалки.

«Якщо аграрій ще не працює з РКД, але має інтерес — ми можемо допомогти йому почати. І після цього йому вже складно перейти до іншого постачальника, бо в нього з’являється і техніка, і добрива, і конкретний результат», — розповів співзасновник компанії Triksa Василь Дуліба.

Співзасновник компанії Triksa Олег Кріп зазначає, що повний цикл обслуговування — одна з ключових переваг Triksa, яку наразі пропонують одиниці на ринку, але зараз конкуренція зростає. Якщо раніше вибір був між двома постачальниками, то тепер — між десятьма, та й асортимент широкий: від базових продуктів до преміум-сегменту. Triksa ж займає середню цінову нішу з фокусом на якість і сервіс.

У перспективі компанія планує вийти на експорт. Triksa вже мала досвід постачань до Молдови та Польщі. Однак наразі фокус залишається на внутрішньому ринку.

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!