Українські перевізники готові доставляти товари в обхід Польщі
Українські вантажні перевізники готові доставляти товари в обхід Польщі через кордон з іншими країнами.
Про це заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін під час брифінгу в «Медіацентрі Україна – Укрінформ».
«Ми говоримо відкрито нашим замовникам перевезень — ми готові везти в об’їзд (Польщі. — Авт.). Станом на сьогодні це більш економічно доцільно, аніж стояти в чергах на кордоні, не маючи перспектив», — сказав він.
Балін зазначив, що маршрути для вантажівок обирають саме замовники перевезень. За його словами, перевезення через польський кордон несуть у собі високі ризики затримки постачань, тому в нинішніх умовах перевезення через інші країни є більш доцільними.
Читайте також
Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27: Black Sea & Danube
«НІБУЛОН» створив інфраструктуру для навантаження коастерів
Запаси пальмової олії в Малайзії зростають 6 місяць поспіль
Термінал на Закарпатті почав обробляти внутрішні контейнерні перевезення зерна чер...
Грузинська культура пшениці отримала світове визнання від ЮНЕСКО
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом