Українські аграрії мають переорієнтуватися на угорський напрямок, – Укрзалізниця
Українських аграріїв закликають переорієнтувати свої потоки на угорський напрямок. Відповідну заяву озвучив заступник директора департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов.
“У Польщі відбуваються страйки аграріїв. Не знаю, чим вони викликані, але сьогодні вже дійшло до блокування залізничних перевезень – під’їзних колій деяких терміналів і навіть спроби блокування магістральних шляхів… Угорщина готова ці вантажі транзитом пропускати через свою територію. І, будь ласка, майте на увазі, що в Угорщині на сьогодні такої проблеми немає. Тому по можливості переорієнтуйте свої потоки й продовжуйте експортувати”, – сказав Ткачов.
Він додав, що наразі угорські стики недозавантажені і є додаткові можливості збільшувати експорт та імпорт вантажів.
Вранці 20 лютого польські протестувальники посилили протести поблизу ПП “Медика-Шегині”. Фермери перекрили залізницю і розсипали збіжжя з вантажного вагону на колії.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом