Україна здатна допомогти замістити російські добрива та енергоносії – Зеленський

Джерело:  AgroPortal.ua
удобрение

Україна спроможна забезпечити виробництво десятків мільйонів тонн чистого й дешевого аміаку. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на саміті філантропії, говориться у повідомленні на сайті глави держави.

«Усьому світу потрібні добрива для виробництва продуктів харчування. Навіщо їх купувати чи робити з російського газу? Можна побудувати потужності для виробництва десятків мільйонів тонн чистого «зеленого» й дешевого аміаку в Україні. Можна заробляти на цьому й допомагати цим не тільки продовольчій безпеці, а й миру — миру на нашій планеті», — підкреслив Зеленський.

Також Президент вкотре запевнив, що українська електрика може допомогти замістити брудні російські енергоресурси.

Крім того, він розповів, що Україна має колосальні можливості у розвитку водневої енергетики й транспортування «зеленого» водню в Європу.

«Сонце, вітер, атомна енергетика, «зелений» водень — усе це в Україні. І це не просто мільярди доларів, які можна інвестувати й заробити, а це мільярди доларів, які працюватимуть на допомогу різним країнам і народам — десяткам мільйонів людей. Нова «зелена» чиста енергетика потребує літію, графіту та інших рідкоземельних металів. У нас їх достатньо. Тому, інвестуючи в Україну, можна прискорити розвиток «зеленої» енергетики і в інших країнах», — зауважив Зеленський.

Глава держави також зазначив, що щороку Україна генерує десятки мільйонів кубів деревини, забезпечуючи при цьому відновлення лісів.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox