Україна збільшила імпорт добрив майже до 3,3 млн т
Україна за підсумками 2025 року імпортувала 3,285 млн т добрив, це на 13% більше, ніж роком раніше.
«Зростання відбулось майже за всіма видами добрив, але відчутно зросло постачання азотних добрив», — зазначають аналітики.
І додають, що на ринку є значні перехідні запаси добрив по окремих дуже важливих групах.
Так, імпорт азотних добрив (N) становив 1,77 млн т, калійних добрив (K) завезли в Україну 182 тис. т, фосфорних (P) — 104 тис. т. Імпорт комплексних добрив виглядає так: NPK — 698 тис. т, NP — 433 тис. т, PK — 41 тис. т.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Іран виступив проти пропозиції США пов’язати розмороження активів із закупівлею ам...
В Україні обмежать рух фур при температурі понад 28 градусів
Ціни на румунський ріпак залишаються волатильними через геополітичні чинники та по...
Середня прибутковість ягідного бізнесу становить близько 30%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом