Україна заручилася підтримкою Пакистану щодо збереження “зернового коридору”
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідав Ісламабад, де заручився підтримкою Пакистану щодо збереження експорту українських зернових Чорним морем. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.
“Глави української та пакистанської дипломатії обговорили загрози глобальній продовольчій безпеці на тлі виходу РФ із Чорноморської зернової ініціативи”, – повідомляють в МЗС, наголошуючи, що це був перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит глави МЗС України до Пакистану.
“Завдяки експорту українських зернових Чорним морем із липня 2022 року світові ціни на борошно впали майже на 20%. Водночас вихід Росії із “зернової угоди” призведе до суттєвого підвищення цін на продовольство, зокрема в Азії. Мільйони життів у всьому світі стали заручниками голодних ігор Кремля. Маємо об’єднати наші зусилля, аби не дозволити Росії використовувати продовольство як зброю”, – наголосив Кулеба у ході зустрічей з пакистанськими урядовцями.
У Дмитра Кулеби відбулися зустрічі з прем’єр-міністром Пакистану Шахбаз Шаріфом та міністром закордонних справ Білавалом Бхутто Зардарі.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Озимі на більшості площ України перейшли у фазу неглибокого зимового спокою
Bunge призначила Хуліо Гарроса головним операційним директором
Штрафи за бензин без біоетанолу стартують з 1 січня
Понад 8 тисяч європейських фермерів протестували у Брюсселі проти змін аграрної по...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом