Україна приєдналась до європейської платформи з розвитку сільських територій

Україна вперше в історії приєдналася в якості спостерігача до Постійної робочої групи з питань регіонального розвитку сільських територій у Південно-Східній Європі (SWG).
Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Як повідомила заступниця міністра Оксана Осьмачко, яка взяла участь у засіданні постійної робочої групи, головне спільне завдання, яке було поставлене на засіданні SWG, — євроінтеграція України в ЄС до 2030 року разом із Молдовою та країнами Західних Балкан.
«Ми щиро вдячні представникам постійної робочої групи за плідну співпрацю з Мінагрополітики та високо цінуємо доєднання до SWG. Ми визнаємо надзвичайно важливу роль SWG і підтверджуємо нашу відданість цілям і принципам організації. Війна в Україні значно ускладнила розвиток сільських територій та вплинула на продовольчу безпеку не лише в нашій країні, а й у всьому світі. Ми високо цінуємо можливість співпрацювати з SWG, щоб об’єднати зусилля, спрямовані на розробку відповідних політичних рекомендацій і практик», — наголосила Оксана Осьмачко.
Заступниця міністра висловила готовність і надалі брати участь у спільних заходах з SWG, які слугуватимуть основою для подальших кроків до налагодження співпраці щодо євроінтеграції України до ЄС із країнами-партнерами SWG.
Для довідки: Постійна робоча група з питань регіонального розвитку сільських територій у Південно-Східній Європі (SWG) — міжнародна та міжурядова організація та платформа для політичного діалогу, регіональної співпраці у сфері сільськогосподарського та сільського розвитку. Заснована під час Форуму з питань аграрної політики («Можливості розвитку сільських територій для співпраці в Південно-Східній Європі»), що відбувся в Північній Македонії та Сербії в червні 2005 року. Ключова мета — сталий розвиток сільських територій у Південно-Східній Європі. Відповідальна за ініціювання та підготовку проєктів регіонального розвитку в Південно-Східній Європі.
Читайте також
Перемир’я у торговельній війні не поверне американським фермерам китайський ринок сої
Майже 40% аграрних компаній в Україні скаржаться на труднощі під час пошуку праців...
Угода між США та Китаєм позитивно вплине на малайзійський ринок пальмової олії
Заморозки місцями завдали шкоди посівам озимого ріпаку та ярого ячменю
Виробництво пшениці в Омані перевищить 7700 тонн
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом