Україна оновила торговельну угоду з Чорногорією

Джерело:  AgroPortal.ua

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка й посол Чорногорії в Україні Борянка Симічевич підписали зміни до угоди про вільну торгівлю між двома країнами.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба українського віцепрем’єра.

Підписаний протокол оновлює правила визначення походження товарів відповідно до переглянутої регіональної конвенції про панєвро-середземноморські преференційні правила походження. Зокрема, документ передбачає спрощення умов міжнародної торгівлі та зменшення адміністративного навантаження для бізнесу.

Очікується, що імплементація протоколу відкриє нові можливості для нарощування експорту українських товарів на ринок Чорногорії.

«Кроки до посилення економічної співпраці наших країн є частиною відданості нашому партнерству та спільного шляху до членства в Європейському Союзі. Підписаний сьогодні протокол спрямований як на підтримку бізнесу, так і гармонізацію з європейськими стандартами», — наголосив Тарас Качка.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!