Україна ініціює створення логістичних хабів в Африці
Україна має намір розвивати спільні логістичні проєкти з країнами Західної Африки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України за результатами візиту профільного міністра Миколи Сольського до морського порту Дакар.
Через порт Дакар (Республіка Сенегал) завозиться 95% продовольства.
Під час зустрічі Микола Сольський підкреслив, Україна готова експортувати до країн Африки не лише агропродукцію, а й інші товари. Для цього необхідно зосередитися на розвитку логістики.
«Президент України та Уряд розглядають розширення торговельних відносин з країнами Західної Африки, зокрема, створення спільних логістичних проектів. Це дозволить прогнозовано вести бізнес, стабілізувати ціни і отримати впевненість у якості зерна та його поставках», – зазначив Микола Сольський.
Український міністр подякував стороні Сенегалу за можливість відвідати порт та ознайомитися з його потужностями.
Представники Сенегалу підтвердили зацікавленість у співпраці та готові розглянути можливість реалізації спільних логістичних проєктів.
Читайте також
Інтеграція в ЄС вимагатиме від українського агроринку переходу на довгострокові ко...
Ціни на кукурудзу зростають не реагуючи на новий прогноз Китаю щодо збільшення врожаю
Частка МХП у сегменті заморожених продуктів зросла вдвічі
Імпорт пальмової олії до Індії у жовтні впав до п’ятимісячного мінімуму
Експорт в Алжир і на Близький Схід сприяв підвищенню цін на український ячмінь
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом