Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський

Україна може допомогти Сирії в недопущенні продовольчої кризи, зокрема, завдяки гуманітарній програмі “Зерно з України” (Grain from Ukraine).
Про це у своєму відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.
“Сьогодні ж після доповідей наших урядовців погодили роботу щодо Сирії. Перш за все гуманітарну та безпекову роботу. Те, як ми можемо допомогти стабілізації. Для України це важливо: що більш спокійною буде ситуація в таких регіонах, то активніше світ зможе допомагати нам встановити мир.
Ми готові допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи. І зокрема, завдяки гуманітарній програмі “Зерно з України” – Grain from Ukraine”, – зазначив президент.
Також він повідомив, що доручив уряду налагодити постачання продовольства у співпраці з міжнародними організаціями й тими партнерами, які можуть посприяти.
“І ми закликаємо всіх у світі зараз підключитись до стабілізаційних зусиль заради того, щоб війна, понад десятиліття тому розпалена в Сирії – розпалена за участі Ірану, росії, – щоб ця війна нарешті припинилась”, – додав президент.
Читайте також
Малайзійська індустрія виробництва пальмової олії збереже зростання на тлі високих...
Урожайність пшениці на Київщині перевищує очікування попри складні погодні умови
Bunge купує бізнес із виробництва соєвого лецитину
Анна Платонова, Sunolta Group – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
Дозрівання соняшнику й кукурудзи на Одещині відбуваєтья на два-три тижні раніше
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом