Україна активізує просування свинини на ринок країн Азії
Україна посилює роботу над відкриттям ринку Сінгапуру для вітчизняної свинини, а також акредитацією українських виробників цієї продукції.
Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
За результатами зустрічі з керівництвом Агентства безпечності харчових продуктів Сінгапуру (Singapore Food Agency) досягнуто домовленостей щодо подальшої взаємодії. Це важливий сигнал для українських експортерів: процес відкриття нового ринку має чітку позитивну динаміку, а співпраця між компетентними органами двох країн виходить на новий рівень, пояснили у відомстві.
«Україна вже має успішний досвід співпраці із Сінгапуром. На сьогодні погоджено п’ять форм ветеринарних сертифікатів для експорту: термічно оброблені та консервовані м’ясні продукти, м’ясо птиці та продукти з нього, столові яйця, яєчні продукти та корми для домашніх тварин. Останній сертифікат ми погодили ще у 2022 році. Тепер ми активно посилюємо роботу з Сінгапуром та іншими країнами Азії», — підкреслив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.
Візит до Сінгапуру підтвердив, що українська продукція є конкурентною та цікавою для міжнародних ринків, резюмували у відомстві.
Читайте також
Зарплати трактористів в Україні за рік зросли на 12%
Перевиробництво гороху в рф тисне на ціни та змушує ринок шукати нові баланси
На півдні врожайність соняшнику знизилася на понад 15%
Україна втрачає ЄС і повертається у жорстку конкуренцію на ринку пшениці
Спред між сортами пшениці зріс до максимуму за сім місяців через погіршення стану ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом