
Україна. Актуальний прогноз ріпаку

UkrAgroConsult
Автор статті:
Державною службою статистики України оприлюднено офіційні дані щодо урожаю ріпаку у 2023 році – 4,2 млн т (+26% до 2022/23 МР).
Але темпи експорту ріпаку та внутрішньої переробки доводять, що офіційна статистика потребує дооцінки.
Експорт ріпаку та продуктів переробки продовжує йти рекордними темпами, навіть в останні місяці сезону. За десять місяців сезону експортовано:
- ріпаку – 3586,2 тис. т (+5% до 2022/23 МР), в квітні – 134,1 тис. т
- ріпакової олії – 406,1 тис. т
- ріпакового шроту – 351,9 тис. т.
Прогноз урожаю ріпаку в 2024 році УкрАгроКонсалт також базується на принципі дооцінки. Прогноз урожаю ріпаку – більше 4 млн т.
Погода залишається ключовим фактором при формуванні врожайності. Вплив хвилі похолодання та нічних заморозків на ґрунті на початку травня ще належить оцінити, тому в перспективі не виключено зниження прогнозу урожаю ріпаку.
Повна версія статті доступна передплатникам аналітичного звіту «BLACK SEA & DANUBE OILSEED REPORT» від УкрАгроКонсалт.
Ви можете отримати зразок звіту та оформити передплату тут.
Будьте впевнені у своїй бізнес-стратегії з професійною аналітикою та прогнозами агроринку України та Чорноморського регіону.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Найцікавіше з програми — вже тут!
Україна та Єврокомісія домовились розробити нові умови торгівлі до кінця липня
Посів пшениці в Аргентині розпочався в хорошому темпі
Знижену ставку на зерновози продовжили на червень
Малайзія розширює використання біодизелю B20 в аеропорту Куала-Лумпура
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом