Україна. Активна вегетація озимих культур припинилася

состояние посевов
UkrAgroConsult

Стан посівів: У другій декаді відбулося незначне похолодання, зумовлене вторгненням холодних повітряних мас з півночі Європи. Опадів упродовж декади не спостерігалося. Наприкінці першої декади листопада внаслідок зниження середньодобових температур менше 5ºС тепла спостерігалося уповільнення активних ростових процесів озимих зернових культур, а 18 листопада зафіксовано припинення їхньої активної вегетації. Такі умови сприятливі для проходження загартування рослин озимих культур. Стан озимих культур добрий та задовільний. Завершується збирання зернових та зернобобових культур, а також сівба озимих зернових культур, повідомляють аналітики УкрАгрКонсалт.

Запаси вологи: Запаси продуктивної вологи станом на 10 листопада на більшості площ Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, на окремих площах Харківської областей у орному шарі ґрунту (0-20 см) під озимими культурами були незадовільними (2-10 мм) та недостатніми (12-18 мм). У північних районах Одеської області орний шар ґрунту був дуже сухий. У Чернівецькій, Рівненській, Кіровоградській, Черкаській, на окремих площах Дніпропетровської областей зволоження орного шару ґрунту під озимими було достатнім та оптимальним – 21-39 мм.

Прогноз погоди на 24-28 листопада: Опади 2-5 мм очікуються у західних областях. На решті території – 5-15 мм. Температура на Заході вдень +5…+7°С, уночі -1…-3°С; на Півночі вдень 0 … +2 ° С, вночі -1 … -3 ° С; на Сході вдень 0…+2°С, уночі -3…-5°С; у Центрі вдень +2…+4°С, вночі -1…-3°С; на Півдні вдень +3…+5°С, вночі 0…-2°С.

Детальна інформація по експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансам попиту і пропозиції, ціновим тенденціям, станом посівів та хід збиральної / посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.

Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!

Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/ru/register/1

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox