УкрАгроКонсалт про перші оцінки врожаю олійних культур у 2022/23 МР

подсолнечник
UkrAgroConsult

Автори статей:

Загалом поточний 2021/22 МР проходить під знаком високих цін на олійну сировину, що підтримуватиме інтерес до їхнього вирощування, проте традиційно визначальною стане рентабельність культур, при цьому існують певні «за» та «проти».

Соняшник збереже лідируючу позицію серед олійних, проте очікується певна переорієнтація на інші культури.

Дефіцитний світовий баланс ріпаку в сукупності з іншими факторами підтримки (ціни на пальмову олію, нафту) у поточному сезоні вивів ціни на рекордний рівень. Український ринок, орієнтований на експорт, традиційно слідує тенденціям світової торгівлі і також фіксує максимуми. Тим не менш, наступного сезону ризиком для українських виробників ріпаку може стати світове відновлення врожаю, як наслідок особливостей поточного 2021/22 МР, та його тиск на ціни.

На користь збереження та розширення посівів сої наступного сезону може зіграти висока вартість мінеральних добрив, у такій ситуації компанії, налаштовані на довгострокове планування, сіятимуть сою, в якості гарного попередника та як культуру з низькими витратами на вирощування, вважають аналітики УкрАгроКонсалт.

Повна версія доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.

Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!

Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/ru/register/1

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:, , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox