Угорський аграрний міністр заявив, що не допустить вступу України до ЄС
Першочерговим завданням Угорщини залишається захист інтересів угорських фермерів від української агропродукції. Про це заявив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь.
«Брюссель залишається в боргу за довгострокове рішення ЄС. Ми ще нічого не дізналися про задовільне вирішення ситуації (з українським експортом, — прим. ред). Тому наша країна продовжує зберігати заборону на імпорт української сільськогосподарської продукції», — йдеться у повідомленні міністра.
Він також сказав, що вступ України до ЄС становить «серйозний ризик».
«Це може мати непередбачувані та незворотні наслідки, кардинально змінити європейське сільське господарство та суттєво зменшити сільськогосподарські субсидії, що розорить угорських фермерів. Ми не допустимо цього!», — додав Надь.
Нагадаємо, заступник Міністра економіки — Торговий представник України Тарас Качка заявив, що позиція Угорщини буде ключовою під час розробки правил агроекспорту між Україною та ЄС.
Читайте також
Зерновий ринок Туреччини-2026: торгівля, ціни та конкуренція в Чорноморському регіоні
Ринок соняшника Болгарії входить у нову фазу жорсткої конкуренції
Фермери Одещини розповіли, як на посівну вплине подорожчання пального та добрив
Мексика скорочує виробництво кукурудзи на тлі зростання витрат і низьких цін
Одномоментна відмова від окремих ЗЗР призведе до подорожчання системи захисту на 25%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом