Угорщина включилася до переговорів про зернову угоду
Міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь вирушив до Туреччини на переговори про продовження угоди, що дозволяє Україні експортувати зерно з чорноморських портів. Про це міністр повідомив у фейсбуці.
“Туреччина є ключовим гравцем у довгостроковому подоланні ринкових труднощів, спричинених імпортом українського зерна (у Центральній Європі)”, – написав він. Надь вказав, що веде переговори від імені країн Центральної та Східної Європи, які постраждали від збільшення потоків українського зерна.
Термін дії зернової угоди спливає наступного тижня. Росія заявила, що не бачить підстав продовжувати її після 17 липня.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом