У Житомирській області бомбардувальники РФ знищили будівлі тваринного комплексу
На півночі Житомирської області російські бомбардувальники знищили будівлі сільської ради та тваринного комплексу.
Про це у Facebook повідомив голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк.
«Минулої ночі бомбардувальники знищили будівлю сільської ради Гладковицької територіальної громади Коростенського району та будівлю тваринного комплексу в Овруцькій територіальній громаді Коростенського району», – зазначив він.
Внаслідок ударів отримав поранення один цивільний. Потерпілий зараз перебуває у лікарні.
Читайте також
Змінюється порядок транзиту вантажів через країни ЄС
ЄС вимагає від Бразилії гарантій контролю антибіотиків для збереження експорту м’яса
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом