У Західній Австралії очікується великий врожай пшениці
Західна Австралія готується зібрати несподівано високий урожай пшениці, незважаючи на низький рівень опадів на початку сезону, який, як очікувалося, мав скоротити виробництво
За даними Зернової асоціації Західної Австралії, провідний штат Австралії з вирощування пшениці планує виробити 10.33 млн тонн у сезоні 2024/25. Це буде третій за величиною врожай за всю історію спостережень і приблизно на 1 мільйон тонн більше, ніж група очікувала в вересні, коли брак весняних дощів загрожував виробництву.
Несподіване збільшення експорту пшениці з Австралії допоможе знизити побоювання з приводу можливих перебоїв з постачаннями з Чорноморського регіону на фоні посилення військового конфлікту на України. Ф’ючерси на пшеницю йдуть до найбільшого тижневого зростання за два місяці через занепокоєння з приводу ескалації геополітичної напруженості.
Врожайність пшениці перевищує очікування, сказав агроном і автор звіту GIWA Майкл Ламонд, який живе на фермі на західній околиці зернового поясу.
«Листя не виглядали особливо добре перед збиранням врожаю, були пошкоджені і пожовтіли. Але врожайність хороша».
Однак збирання врожаю в Західній Австралії розпочалося пізніше терміну через сильні дощі цього тижня. За прогнозами метеорологічної служби Maxar, такі вологі умови, ймовірно, збережуться і наступного тижня. Австралійське бюро економіки сільського господарства та природних ресурсів у вересні прогнозувало, що країна в цілому виробить 31.8 млн метричних тонн пшениці в сезоні 2024-25, що на 23% більше, ніж у попередньому сезоні.
Читайте також
Чорноморський регіон: Експортні стратегії під тиском світового ринку
Весняна посівна цього року стартує пізніше середніх строків
Криза в Ормузькій протоці може знову відкрити для Туреччини роль «зернового коридору»
На розмінованих полях Миколаївщини відновлюють виноградники
рф не здатна заповнити можливий дефіцит добрив у світі, в тому числі через українс...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом