У Вінниці запустили виробництво морозива
Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ «Солодка мрія», віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — «Ескімо», «Брауні», шоколадне та лимонне.
Про це повідомив заступник мера Вінниці Андрій Очеретний на своїй сторінці у Facebook.
«Смаколики створені з натуральних продуктів та покриті шаром чорного шоколаду. 1000 шт. щодня сходять з конвеєра. Для виробництва морозива працевлаштовано 12 людей», — зазначив посадовець.
Він додав, що ТМ «Солодка мрія» продовжує співпрацювати з різними громадськими організаціями. Зокрема, зефіром та іншими солодощами ласують як діти переселенців так і діти вінничан у межах заходів, які проводить Вінницька міська рада. Крім того, підприємство щоденно випікає хліб для внутрішньо переміщених осіб.
Читайте також
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом