У Вінниці запустили виробництво морозива
Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ «Солодка мрія», віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — «Ескімо», «Брауні», шоколадне та лимонне.
Про це повідомив заступник мера Вінниці Андрій Очеретний на своїй сторінці у Facebook.
«Смаколики створені з натуральних продуктів та покриті шаром чорного шоколаду. 1000 шт. щодня сходять з конвеєра. Для виробництва морозива працевлаштовано 12 людей», — зазначив посадовець.
Він додав, що ТМ «Солодка мрія» продовжує співпрацювати з різними громадськими організаціями. Зокрема, зефіром та іншими солодощами ласують як діти переселенців так і діти вінничан у межах заходів, які проводить Вінницька міська рада. Крім того, підприємство щоденно випікає хліб для внутрішньо переміщених осіб.
Читайте також
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом