У вересні скоротились обсяги передачі зернових до Польщі та Румунії
За підсумками вересня зменшилася кількість вагонів із зерном, що прямують до Польщі та Румунії. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 3 жовтня.
У вересні до Румунії щодоби в середньому прямували 50,2 вагона із зерном на добу. Порівняно із серпнем скорочення становить 2,8 одиниці на добу.
Через українсько-польські прикордонні переходи у вересні передавали на 0,5 вагона менше, ніж у серпні. Показник скоротився до 49,9 одиниці.
Середньодобовий обсяг передачі зерна до Угорщини сягнув 33,2 вагона. Це на 4,7 одиниці на добу більше, ніж у серпні.
Зростання обсягів передачі зерна фіксувалось і на прикордонних переходах до Словаччини. Показник становив 29,2 вагона на добу. Збільшення сягнуло 3,3 одиниці на добу.
Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та шротів становив 207 вагонів на добу. Упродовж вересня показник зріс на одну одиницю.
Читайте також
НІБУЛОН посилив міжнародний трейдинг трьома іноземцями
Ціни на ячмінь в Румунії зросли до дворічного максимуму
Українська картопля має колосальний потенціал і чекає на інвестиції після війни, –...
У міру відновлення роботи Міністерства сільського господарства США ціни на кукуруд...
На ринку молока України планують запровадити довгострокові цінові угоди
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом