У травні знизився експорт зернових в напрямку Молдови

Між Україною та Румунією в травні зафіксовано в цілому збільшення вантажопотоку порівняно з показниками у квітні, але по окремих позиціях експорту йде зменшення. На переході з Молдовою фіксується зменшення вантажоперевезення, зокрема по зерновим.
Про це повідомив директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Андрій Мірошніков під час наради стосовно збільшення пропускної здатності залізничних прикордонних переходів з Румунією та Республікою Молдова.
«Зокрема, на пункті пропуску Сокиряни фіксується зменшення перевезення обсягів усіх вантажів, зокрема і зерна. Також знизилося перевезення зернових на пропуску Могилів-Подільський», — відмічає Андрій Мірошніков.
За його словами, поки стабільної позитивної динаміки щодо перевезенню експорту не спостерігається.
«Є цьому об’єктивні причини, пов’язані з технічним станом, але завдання, яке стоїть щодо організації перевезень, до кінця не допрацьовується. В організації перевезень у нас є достатньо резервів, які б нам дозволили збільшити вантажоперевезення», — відзначив Андрій Мірошніков.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE: Представте свою компанію ключовим гравцям агро ринку!
З червня мінімальні експортні ціни визначатимуть по-новому
Алжир прогнозує стабільний урожай пшениці та ячменю на 2025/26 МР
Дисбаланс попиту й пропозиції тисне на ціни олійних
У 2025/26 МР ФАО очікує зростання виробництва всіх основних зернових культур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом