У Румунії запускають термінал, який прийматиме зерно з української колії
Поблизу румунської станції Дорнешти, що розташована на кордоні з Україною, незабаром розпочне роботу термінал з перевалки зернових вантажів. Про це розповів представник румунської компанії GFR Віктор Гурдіш під час онлайн-зустрічі працівників АТ «Укрзалізниця» із перевізниками Румунії та Молдови 23 січня.
За словами Віктора Гурдіша, термінал має запрацювати у лютому. Передбачається, що він зможе обробляти один потяг по колії 1520 мм за 6 годин. Таким чином на добу оброблятиметься чотири поїзди.
Представник GFR додав, що після відкриття термінала перевізник зможе приймати зернові вантажі по колії 1520 мм та перевантажувати їх по станції Дорнешти.
Як повідомлялося раніше, торік передача вантажів через перехід Вадул-Сірет—Дорнешти зросла на 42%.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом